ODDZIAŁ V KRASNOLUDKI

Godziny pracy oddziału: 7.30 - 15.00

Nauczyciele: mgr Dominika Kmiotek, mgr Anna Kisielewska

język angielski: lic. Anna Bigajśroda, piątek  11.15 - 11.30

W roku szkolnym 2022/2023 wychowawczyniami grupy Krasnoludków są panie Dominika Kmiotek oraz Anna Kisielewska. Naszą grupę tworzy 10 dziewczynek i 8 chłopców.

Wiek 4 latka charakteryzuje się dużą ciekawością świata, dlatego w naszej grupie „uczymy się bawiąc i bawimy ucząc”. Wszystkie nasze działania zmierzają do poznania siebie, dostrzeżenia innych, poznania świata. Przestrzegamy zasad zgodnego życia, ze szczególnym naciskiem na swobodne i kulturalne komunikowanie się. Próbujemy wspólnie rozwiązywać konflikty, umiejętnie radzić sobie w sytuacjach trudnych, dostrzegać różnice między dobrem, a złem. Efekt tych działań prowadzi do tego, że atmosfera w grupie jest wspaniała.

Dzieci z naszej grupy przychodzą do przedszkola bardzo chętnie i aktywnie uczestniczą w różnych zabawach i zajęciach. Wiele radości sprawiają im zabawy w kole oraz śpiewanie piosenek. Krasnoludki lubią także wykonywać prace plastyczne różnymi technikami i budować przeróżne budowle podczas zabaw konstrukcyjnych. Każdy dzień w przedszkolu to nowe wyzwania i doświadczenia rozwijające ich osobowość i charakter.