ODDZIAŁ III KACZUSZKI

Religia - ks. Mateusz Stanek

poniedziałek: 8:00 - 8:30

piątek: 15:00 - 15:30

Dzieci w naszej grupie uczą się poprzez zabawę, rozwijają umiejętności społeczne, motoryczne i intelektualne, a także uczą się współpracy i wzajemnego szacunku. W „Kaczuszkach” dzieci mają możliwość uczestniczenia w różnorodnych zajęciach: plastycznych, muzycznych, ruchowych, a także językowych. Ważnym elementem dnia jest wspólne czytanie, śpiewanie piosenek i zajęcia na świeżym powietrzu. Nauczyciele dbają o to, aby każde dziecko czuło się bezpieczne, akceptowane i zachęcane do wyrażania swoich emocji i pomysłów.

„Kaczuszki” to grupa, w której każdy maluch czuje się częścią jednej wielkiej rodziny, gdzie zabawa, przyjaźń i rozwój idą w parze.