Jesteś tutaj: Start / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

 

Artykuły

DZIEŃ DZIECKA NA WESOŁO I KOLOROWO

Przejdź do - DZIEŃ DZIECKA NA WESOŁO I KOLOROWO

Korzystając z pięknej pogody, w przedszkolnym ogrodzie urządziliśmy piknik.  Gry, zabawy, tańce, skoki na zamku dmuchanym, spotkanie z policjantami i strażakami…. i oczywiście wata cukrowa, zapewniły radosny dzień pełen atrakcji. 

3 czerwca 2022

OGÓLNOPOLSKI KONKURS DLA ŻŁOBKÓW I PRZEDSZKOLI

Nasze przedszkole bierze udział w  konkursie "Dziecięcy Kącik z KiddyMoon" organizowanym przez markę KiddyMoon

Do wygrania atrakcyjne nagrody marki KiddyMoon: piankowe place23:03:45, baseny z piłkami oraz drewniane zabawki: bujaki, deska balansująca, drabinka czy rowerek. Zabawki pozwolą stworzyć kreatywne i bezpieczne miejsca zabaw dla dzieci.

Wygrywa 10 placówek, które w głosowaniu na stronie https://kiddymoon.pl/konkurs, w dniach 18.04-8.05.2022 r. zdobędą największą liczbę głosów.

Prosimy o głosowanie na naszą placówkę.

6 maja 2022

JARMARK WIELKANOCNY POD PŁASZCZKĄ

Przejdź do - JARMARK WIELKANOCNY POD PŁASZCZKĄ

W minioną sobotę, 9 kwietnia br. na parkingu rowerowym przy Plantach odbył się Jarmark Wielkanocny. Mieszkańcy mieli okazję do zrobienia przedświątecznych zakupów – szczególnie, że wydarzenie to odbyło się przed Niedzielą Palmową. Całe wydarzenie uświetniły występy przedszkolaków, również z naszego przedszkola. 
Link do występu

10 kwietnia 2022

DZIECI W WIRTUALNEJ SIECI

Wszyscy jesteśmy świadomi, jak duże spustoszenie w psychice i rozwoju emocjonalnym dzieci powoduje nieograniczony dostęp do Internetu i świata wirtualnego za pośrednictwem smartfonów, tabletów i komputerów, które są tak popularnym prezentem. Rodzice i krewni są często nieświadomi tych zagrożeń. Urządzenia te, wprowadzone w świat dziecka bez zasad i wsparcia ze strony dorosłych – otwierają dzieciom dostęp do świata pełnego chamstwa, hazardu, gier komputerowych, pornografii, przemocy i kolejnych uzależnień dewastujących nieodwracalnie psychikę i mózg młodego człowieka.

W linkach poniżej możecie Państwo znaleźć informacje ukazujące wspomniane zagrożenia oraz  niezbędną wiedzę i rozwiązania pomocne w wychowaniu oraz uczenia właściwego korzystania z urządzeń elektronicznych.

Dzieci w sieci

Nastolatki w sieci

22 marca 2022

1 % PODATKU

Przejdź do - 1 % PODATKU
Szanowni Rodzice, Przyjaciele Przedszkola!
 
Prosimy o przekazanie 1% podatku dla naszego przedszkola. 
 
Dane niezbędne do przekazania 1%
-  numer wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego: 00000132934
-  cel szczegółowy 1%: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 9 W JAWORZNIE
 
Liczymy na Państwa życzliwość 
25 lutego 2022