ODDZIAŁ II JEŻYKI

mgr Karolina Łyp

godziny pracy oddziału: 7:30 - 15:00

język angielski: środa, piątek 10:30 - 10:45

Grupa Jeżyki to grupa 3,4 latków. Dzieci uczą się zasad wpółżycia w grupie, doskonalenia samodzielności oraz kształtowania codziennych nawyków higienicznych. Każdy dzień to dla nich nowe wyzwania i doświadczenia. Jeżyki chętnie wykonuja prace plastyczne z zestawieniem róznych technik. Ogrom radości sprawiają im zabawy ruchowe w sali jak i w ogrodzie przedszkolnym. Starają się być dla siebie miłe, są wdrażane do szanowania swojej pracy i pracy kolegów oraz uczą się samodzielności jak również współdziałania, dokonywania wyborów i dostrzegania możliwości pójścia na kompromis.

Dzień Mamy i Taty

Są takie dni szczególne w roku, w których Mama i Tata mają swoje święto. Z tej okazji do naszego przedszkola w dniu 24 maja zostali zaproszeni rodzice, aby mogli wspólnie z dziećmi uczestniczyć  w uroczystości z okazji ich święta.  Przedszkolaki od dłuższego czasu przygotowywały się do tej uroczystości. Mali artyści ubrani w odświętne stroje recytowali wierszyki i śpiewali piosenki, grali na instrumentach, zaś w podziękowaniach pociechy wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane upominki i laurki. Rodziców bardzo wzruszyły, a nawet rozczuliły występy dzieci, dlatego też nie zabrakło łez szczęścia. Ta uroczystość była okazją do integracji środowiska rodzinnego i przedszkolnego, wspólnego przeżywania radości, okazywania miłości rodzicom przez swoje pociechy.

24 maja 2022

życzenia

12 kwietnia 2022

ACH... CO TO BYŁ ZA BAL!!

31 stycznia odbył się przedszkolny bal karnawałowy. Dzieci bawiły się wspaniale! Skoczna muzyka zachęcała do tańca, a fantazyjne stroje tworzyły magiczną atmosferę. Były bańki mydlane, sztuczny śnieg i bitwa "na śnieżki". Jak na huczną imprezę karnawałową przystało, były również wybory Króla i Królowej Balu.

31 stycznia 2022

Dzień Babci i Dziadka

W zimowy styczeń wpisane są szczególne dni, które wzbudzają ogromne, radosne emocje. To oczywiście święto Babci i Dziadka. Wnuczęta  uczciły to święto  składając dziadkom życzenia, recytując wiersze, śpiewając piosenki, przygotowały laurki oraz upominki. Dzieci pamiętały, by podziękować za opiekę, cierpliwość i czas, jaki poświęcają im ukochana Babcia i Dziadek.

22 stycznia 2022

Wesołych Świąt