Jesteś tutaj: Start / AKTUALNOŚCI / DZIEŃ DZIECKA

4 czerwca 2021

Czas spędzony w przedszkolu zawsze jest radosny i ciekawy. Jest jednak taki szczególny i wyjątkowy dzień w roku, kiedy to uśmiech na twarzach dzieci musi trwać bez przerwy.

Dzień Dziecka w naszym przedszkolu trwał cały tydzień.  Dzieci w swoich grupach miały organizowane wycieczki, dyskoteki, gry i zabawy, otrzymały upominki. Na zakończenie tygodnia w ogrodzie przedszkolnym, odbył się piknik, który obfitował w mnóstwo atrakcji. Przedszkolaki uczestniczyły w konkurencjach zespołowych, miały malowane buzie i barwione włosy. Najwięcej radości sprawiły dzieciom zabawy na zamku dmuchanym, robienie wielkich mydlanych baniek oraz malowanie na foliach. Jak to na pikniku, nie mogło oczywiście zabraknąć waty cukrowej. Organizacja tak wspaniałego dnia, odbyła się przy wsparciu i udziale Rady Rodziców. Jeszcze raz życzymy wszystkim naszym dzieciom dużo radości i uśmiechu!